VOLKSWAGEN CABRIOLETCLUB NEDERLAND
Trouwrijden

Hieronder vindt u de gegevens van leden die hun auto - tegen vergoeding - inzetten bij trouwpartijen en
andere feestelijke aangelegenheden. De lijst is gesorteerd op de getallen van de postcode, zodat u
eenvoudig in uw eigen regio kunt zoeken.

Postcode 1851
VW 1200 - bouwjaar 1963


J. Grootenboer
grootenboer2000@zonnet.nl
072 - 533 63 60
Postcode 2564
VW 1303 - bouwjaar 1974


Robert van Hall
robert@xipe.nl
06-12436915
VW 1302 - bouwjaar 1970


C.Q. van Dijk
0174 - 24 7777
Postcode 2681
Postcode 2042
VW 1300 LS - bouwjaar 1978


J.H. Cassa
henm@casema.nl
023-5719822 / 06-37138496
VW 1300 - bouwjaar 1968


L. Eras
eras.evenementen@gmail.com
010-4612641 / 06-44104332
Postcode 3053
VW 1303 - bouwjaar 1973


F. Alphenaar
fredteg@hotmail.com
06-20173559
Postcode 2807
VW 1300 - bouwjaar 1966


T. v. Dorsselaer
t.v.dorsselaer@dsmilieu-consult.nl
078-6767272 / F 078-6767270
Postcode 3297
VW 1303 - bouwjaar 1978

E. Dolmans
eric.dolmans@xs4all.nl
06-53300220 / 030-6774675
F 030-6770872
Postcode 3451
VW 1500 LS - bouwjaar 1970


D.C. Plomp
fvplomp@hotmail.com
030-2437735
Postcode 3555
VW 1303 - bouwjaar 1976/1979


S. van der Rijt
info@cars4vips.nl
06-28065984
Postcode 3607
VW 1303 - bouwjaar 1979


R. Haarman
ronny@acurado.nl
06-45750452
Postcode 3904
VW 1303 - bouwjaar 1978


J. Veenstra
0114-370047
F 0114-370049
Postcode 4564
VW 1303 - bouwjaar 1977


J. Spaan
spaan.@hetnet.nl
013 - 5339978 / 06 - 44768303
Postcode 5056
VW 1303 - bouwjaar 1978


H.J. Kisters
hans.kisters@hetnet.nl
Postcode 5804
VW 1303 - bouwjaar 1977

W.H.M. Steskens
cabrio@groeteoetlimburg.nl
0475 - 487 630
Postcode 6101
VW 1302 - bouwjaar 1972


J.J.A. Dolmans
sef.dolmans@hetnet.nl
046 - 437 1803
Postcode 6191
VW 1500 - bouwjaar 1968


P. Jordens
jordens@daxis.nl
0486-450931 / 024-3730395
Postcode 6525
VW 1500 - bouwjaar 1967


R. Stoop
rene-stoop@sendmymail.nl
024-677 0540
Postcode 6605
VW 1303 - bouwjaar 1973


M. Goldsteen
margagoldsteen@zonnet.nl
Postcode 7531
VW 1303 - bouwjaar 1978


G. van 't Spijker
spijkerg@zonnet.nl
06-40212320
Postcode 7602
VW 1303 - bouwjaar 1973


F. Broekhuis
f.broekhuis@hetnet.nl
0546-867890 / 06-22482387
Postcode 7602
VW 1303 - bouwjaar 1977


H. Veldhuis
karin.veldhuis@home.nl
074-2661859
Postcode 7623
VW 1303 - bouwjaar 1979
(alleen met chauffeur)

R. de Ruiter
06-20852299
Postcode 8075
VW 1200 - bouwjaar 1965
(alleen met chauffeur)

R. de Ruiter
06-20852299
Postcode 8075
VW 1303


E. Meijer
evertmeijer@ziggo.nl
0598 - 324262
Postcode 9605
VW 1303 - 1600
bouwjaar 1978
(auto met chauffeur)

R. Menges
ronaldmenges50@gmail.com
06-22896648
Postcode 2394
:
VW 1302 LS - bouwjaar 1972


B van Ommen
www.oldtimersandmore.nl
06-51012674
Postcode 7002